Jóga pro seniory zdarma

Péče o seniory patří k základním pilířům naší kultury. Pomáháme prostřednictvím jógy a všímavosti zlepšit kvalitu jejich života, podpořit vitalitu a radost ze sdílení. Zajišťujeme pravidelné cvičení s kvalitním lektorem jógy a všímavosti.
Kurzy jógy pro seniory

Mnohdy stačí vnímat více své vlastní tělo a ono začne být automaticky zdravější. Jógu lze cvičit i vleže na posteli.

Pouhá myšlenka konkrétního pohybu aktivuje svalová vlákna patřičné oblasti a zajišťuje prokrvení svalů. Staří lidé nám mohou předat tolik cenných zkušeností. Pomozme jim udržet jejich vitalitu a schopnost sdílet radostné myšlenky. Jednoho dne, až opustí své tělo, budou mít na tváři úsměv, který značí, že to tu bylo fajn.

Jóga pro seniory

Jak podporujeme

  1. Seniorům vyhledáváme lektora jógy z blízkého okolí.
  2. Lektor se pravidelně 1x týdně sejde se seniory a cvičí s nimi jógu dle jejich možností.
  3. My lektorovi uhradíme jeho náklady. Senioři ani domov pro seniory nic neplatí, cvičení mají zdarma.

Senioři cvičí dle svých možností na jógové podložce, vsedě na židli nebo i jen vleže na posteli. Cvičení probíhá přímo v domovech pro seniory nebo i v jógových centrech, kam aktivní senioři dochází sami za lektorem.

Máte tip na domov pro seniory, kde by senioři rádi cvičili jógu? Kontaktujte nás a my domluvíme vše potřebné.

Jóga pro seniory

Podpořte tento projekt

Aby jóga přinášela co největší užitek, je důležité pravidelné cvičení. Díky vaší opakované podpoře můžeme toto cvičení zajišťovat a podporovat stále více seniorů.

Projekt můžete podpořit jednoduše níže on-line platbou.
Děkujeme.

 

Kde působíme?

Do pravidelného cvičení se zapojilo více než 800 seniorů z celé ČR.

Momentálně působíme v těchto městech: Brandýs nad Labem, Černošice, Dobřichovice, Horoměřice, Chrudim, Karlovy Vary, Kaznějov, Kladno, Kroměříž, Luhačovice, Olomouc, Pardubice, Plzeň, Praha, Příbram, Říčany, Stará Boleslav, Třebíč, Vsetín, Zlín a další jsou rozjednané.

Cvičení probíhá buďto v domovech pro seniory, kam dochází lektorka jógy. Podporujeme také cvičení v jógových centrech pro aktivní seniory, kteří na hodiny jógy dochází sami.