Jóga pro seniory

Péče o seniory patří k základním pilířům naší kultury. Pomáháme prostřednictvím jógy a všímavosti zlepšit kvalitu jejich života, podpořit vitalitu a radost ze sdílení. Zajišťujeme pravidelné cvičení s kvalitním lektorem jógy a všímavosti.
Kurzy jógy pro seniory

Mnohdy stačí vnímat více své vlastní tělo a ono začne být automaticky zdravější. Jógu lze cvičit i vleže na posteli.

Pouhá myšlenka konkrétního pohybu aktivuje svalová vlákna patřičné oblasti a zajišťuje prokrvení svalů. Staří lidé nám mohou předat tolik cenných zkušeností. Pomozme jim udržet jejich vitalitu a schopnost sdílet radostné myšlenky. Jednoho dne, až opustí své tělo, budou mít na tváři úsměv, který značí, že to tu bylo fajn.

Jak podporujeme

  1. Seniorům vyhledáváme lektora jógy z blízkého okolí.
  2. Lektor se pravidelně 1x týdně sejde se seniory a cvičí s nimi jógu dle jejich možností.
  3. My lektorovi uhradíme jeho náklady.

Senioři cvičí dle svých možností na jógové podložce, vsedě na židli nebo i jen vleže na posteli. Cvičení probíhá přímo v domovech pro seniory nebo i v jógových centrech, kam aktivní senioři dochází sami za lektorem.

Máte tip na domov pro seniory, kde by senioři rádi cvičili jógu? Kontaktujte nás a my domluvíme vše potřebné.

Jóga pro seniory

Podpořte tento projekt

Aby jóga přinášela co největší užitek, je důležité pravidelné cvičení. Díky vaší opakované podpoře můžeme toto cvičení zajišťovat a podporovat stále více seniorů.

Projekt můžete podpořit jednoduše níže on-line platbou nebo příspěvkem na transparentní účet: 2500914385/2010
Děkujeme.

 

Kde působíme?

Do pravidelného cvičení se zapojilo více než 800 seniorů z celé ČR.

Momentálně působíme v těchto městech: Brandýs nad Labem, Černošice, Dobřichovice, Horoměřice, Chrudim, Karlovy Vary, Kaznějov, Kladno, Kroměříž, Luhačovice, Olomouc, Pardubice, Plzeň, Praha, Příbram, Říčany, Stará Boleslav, Třebíč, Vsetín, Zlín a další jsou rozjednané.

Cvičení probíhá buďto v domovech pro seniory, kam dochází lektorka jógy. Podporujeme také cvičení v jógových centrech pro aktivní seniory, kteří na hodiny jógy dochází sami.

Kontaktní osoba

Marek Šálek

Marek Šálek

Máte dotaz ohledně zajištění jógy pro skupinu seniorů? Rád vám poradím.