Jak vnímají děti z dětského domova cvičení jógy?

14.02.17

jóga v dětských domovech Z dětského domova v Českých Budějovicích jsme obdrželi nádherné mandaly. Děti v nich znázorňují, jak se cítí, když cvičí jógu.

"Sportuju už 2 roky. Nejraději tančím, mám ráda jógu. Paní trenérka za námi chodí pravidelně. Mám ráda rozcvičku, jednotlivé cviky a paní trenérku. Ráda se učím nové cviky. Líbí se mi chodit na tréninky a vždy se těším. Sport je dobrý ke zdraví, cítím se po něm fajn. Je důležité chodit k lékaři a také pravidelně chodím. Paní doktorku mám ráda." Kateřina, nedoslýchavá

Mandaly od dìtí z dìtského domova v ÈB Skupina neslyšících dětí cvičí každý týden jógu s lektorkou Zuzanou Kornatovskou v rámci našeho projektu: http://www.plnevedomi.cz/projekt/joga-a-mindfulness-do-detskych-domovu/

Podpořme společně děti v dětských domovech

Podílejte se prosím s námi na tomto projektu. Můžete projekt podpořit libovolnou částkou na náš transparentní účet: 2500914385/2010 nebo jednoduše on-line platbou níže.

  • Za 500 Kč umožníte 10 dětem zacvičit si jógu.
  • Za 2000 Kč mohou v jednom dětském domově probíhat lekce jógy celý měsíc.

Hraček, jídla i oblečení mají dnes děti v dětských domovech dost. Pomozte jim rozvinout zdravé tělo a klidnou mysl v jejich těžké situaci. Často se stává, že se lektor kromě cvičení jógy stává i průvodcem v osobním rozvoji dětí a to je další přidaná hodnota tohoto projektu.

Děkujeme za Vaši podporu těchto dětí.

 

< všechny články