MindfulnessCon 19.5.2018

14.05.18

mcon2018 long 0

Srdečně vás zveme na třetí konferenci mindfulness (všímavosti) v ČR a na Slovensku MindfulnessCON 2018, kterou pořádá Mindfulness Club .

Konference proběhne v sobotu 19. 5. 2018 v DUP39 na Národní třídě v Praze. Slogan letošní konference zní The Mindful Revolution is Here.

Ještě před pár lety u nás byla všímavost téměř neznámým pojmem. Dnes již úspěšně proniká do většiny oblastí naší společnosti. Všímavost je například součástí osnov na několika univerzitách a školách, roste zájem ve firemním prostředí, psychoterapeutické praxi, zdravotnictví i nápravných zařízeních.

Máme za sebou také první tuzemské publikované výzkumy, které potvrdily, že i v našich podmínkách pomáhá praxe všímavosti výrazně snižovat stress, zvládat náročné životní situace a přispívá k rozvoji paměti, sebe-laskavosti i empatie.​ Pojďme to tedy společně oslavit.

Máme velikou radost z toho, že na celodenní akci vystoupí přes 20 účinkujících (informace o účinkujících naleznete níže). Můžete se těšit na zkušené matadory všímavosti, ale také na další zajímavé řečníky, kteří program obohatí o další související témata jako je laskavost, gamifikace, pozitivní psychologie, či kritické myšlení. Akce proběhne v prostorném a industriálním DUP39 na Národní třídě v Praze (www.dup39.cz).

MindfulnessCON 2018 tedy bude větší a neformálnější než předešlé ročníky. Celým dnem nás bude provázet jednotný program, který bude složený v patnáctiminutových přednášek a workshopů. Bude to tedy doslova den nabitý všímavostí a inspirací. Máme také v plánu do programu zapojit arteterapeutickou výstavu a hudební produkci.

Maximální kapacita akce je 250 lidí. Doporučujeme Vám proto včasnou registraci. Pro přihlášení stačí vyplnit registrační formulář na konci této stránky a uhradit vstupné dle pokynů, které Vám zašleme v automatickém e-mailu (Základní vstupné: 480 Kč, Zlevněné vstupné pro studenty, důchodce a matky samoživitelky: 280 Kč). Cena zahrnuje celodenní vstupné včetně afterparty.

Na místě možné zakoupit občerstvení, včetně výborné výběrové kávy. Vstupné na akci můžete uhradit v kryptoměnách. Stačí ve formuláři zaškrtnout jednu z dostupných měn.

Nadační fond pro rozvoj plného vědomí zde bude také zastoupen, pojďme se zde potkat.

Těším se na tuto akci.

Marek Šálek

< všechny články