Děkujeme, že myslíte na sebe i na druhé

Jen díky Vám můžeme dál přinášet radost a sebepoznání lidem, kteří to tolik potřebují. Jako poděkování za Váš dar Vám zasíláme kalendář plný cvičení všímavosti na každý den. Pomůže Vám vytvořit si zdravý návyk péče o své duševní zdraví.

JAK S KALENDÁŘEM NEJLÉPE PRACOVAT?

📄 Vytiskněte si ho: První krok máte za sebou! Teď už vás nic nezastaví na cestě k duševní pohodě, snadnější koncentraci a vyrovnanosti.

👁️ Mějte ho stále na očích: Umístěte si kalendář na ledničku, do diáře nebo na pracovní stůl, abyste na něj jen tak nezapomněli. 

✔️ Odškrtávejte si splněnou aktivitu: Po splnění aktivity daného dne si ji v kalendáři odškrtněte. Každé odškrtnutí Vás totiž motivuje ve svém novém návyku pokračovat.

⏰ Určete si přesný čas: Nepotřebujete hodiny času, abyste pracovali na svém duševním zdraví, důležitější je pravidelnost! Zkuste si určit konkrétní čas pro tuto aktivitu, ať už je to hned ráno po probuzení, během polední pauzy či po odpolední kávě.

💛 Použijte kalendář znovu: Zvládli jste celý měsíc? Gratulujeme! Vytvořili jste si zdravý návyk, který Vám pomáhá snižovat stres a mít radost z maličkostí. Kalendář je nedatovaný, a tak ho můžete používat znovu a znovu.

DALŠÍ CESTY POMOCI

Chcete pomoci ještě víc? Přispívejte Nadaci Plné Vědomí pravidelně měsíčně, nebo o nás řekněte svým přátelům.

Děkujeme, že pomáháte. 🧡

Nadace Plné Vědomí

Kontaktní osoba

Petra Morávková

Petra Morávková

Máte nápad, jak jinak byste chtěli podpořit projekty jógy a všímavosti? Kontaktujte mě, prosím.