Alchymistické Litoměřice 18.-20.5.2018

14.05.18

ALL 2018 banner640x240px

Festival, který je tvořen srdcem.

Letošní téma: Naplněný osobní a pracovní život

Nadační fond pro rozvoj plného vědomí podporuje tento festival a v pátek od 10:00 zde zajišťujeme cvičení jógy pro seniory a následně i pro děti.
Mrkněte na program a přijďte se nechat inspirovat!

K tomu, aby byl člověk spokojený a šťastný v životě, měl by být spokojený i v práci a s tím, čím svůj život naplní. Každá naše část je důležitá, ať už jsou to vztahy, partnerství, rodina, práce, volný čas nebo odpočinek.

Naplněný a plnohodnotný život je pro každého z nás podstatný. Pro naši duši i smysl života.

V letošním ročníku festivalu se budeme zaměřovat na témata, která jsou spojena s naší prací, hojností, využíváním času, vlastního potenciálu a bytí.

Můžete se tedy těšit na inspirativní osobnosti, které uchopily svůj osud do vlastních rukou a zasvětily život činnostem, po kterých toužily nebo vnímaly jako své poslání. Dělají věci jinak, srdcem a celou svou duší. Nebojí se jít proti proudu a plnit si své sny. Součástí těchto cest jsou bezesporu naše vlastní záměry, vize, talenty, práce s tělem, pocity i emoce.

Necháme se inspirovat od předních odborníků, koučů a úspěšných osobností, jak pracovat sami se sebou, na co se zaměřit, abychom byli ve svém životě úspěšní, šťastní a vnitřně spokojení.

Jste srdečně zváni.

www.allfest.cz

< všechny články