Překlad a vydání knihy „Pravda je“

Papaji

Motiv k překladu a vydání knihy:

Zdeněk Weber

„Hluboce v pokoře vás zvu, připojte se k nám a podpořte vznik této knihy. Tato kniha je manifestovaný mistr. Podpoříte-li vznik knihy, nejenže získáte velké množství dobrých dojmů, ale také podpoříte duchovní rozvoj svůj a dalších lidí. Kniha slouží jako meditativní ponoření do podstaty, do " pravdy " za slovy, pojmy a dojmy.  Jsem vám předem vděčný za jakoukoli finanční podporu, vytištění této krásné duchovní knihy.“  Zdeněk Weber, člen správní rady Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí, mentor a průvodce duchovním a osobním rozvojem lidí, spolumajitel trueself.cz.

Připojte se k vydání této knihy

 

Zaměření a obsah knihy

Rozhovory s Sri H W L. Poonjou (Papaji), učitelem advaity a neduality. Papaji je přímým žákem Sri Ramana Maharšiho a tradice Arunáčaly, osvícené hory v Indii. Papaji cestoval po celé Evropě, Spojených státech, Austrálii a Jižní Americe. Nikde kam přišel, však nedovolil vytvořit nějakou organizaci a odmítal se usadit. „Mým ášramem je celý vesmír," vždy tvrdil.

Ukázka knihy

the_truth_is

Vydání a křest knihy

Předpokládáný termín vydání knihy je vzhledem k náročnosti překladu konec roku 2019. Křest knihy bude probíhat formou přednášky a satsangu jednoho nebo vícero žáků Papajiho. Dárci mají účast zdarma na křtu knihy. S vydáním překladu knihy bude uspořádána pouť k Arunáčale, posvátné hoře v Indii, kde se uskuteční meditační retreat pro zájemce. Arunachala
Veškeré příjmy z prodeje knihy budou podporovat ostatní projekty Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí. On-line verze bude zdarma, respektive za dobrovolný příspěvek.


Sdílejte tento projekt odkazem: https://www.darujme.cz/projekt/1000065

další projektyVšímavost do vězení

Získání síly, zlepšení koncentrace a všímavosti. Pomáháme lidem z vězení při návratu do společnosti. Vnímáme je jako silné a důležité osobnosti.

číst dál


Jóga a všímavost do škol

Osvobozující doplnění běžné školní výuky. Předejme dětem přirozeně nové znalosti díky vnímání jejich vlastních vnitřních pocitů .

číst dál


Jóga a všímavost pro seniory

Vyrovnání, uklidnění, vnitřní síla, ale i zlepšení fyzické kondice a více radosti. Díky cvičení jógy vsedě či vleže pomáháme udržet seniorům jejich vitalitu.

číst dál