Webový portál "Jóga-Online.cz"

Provozujeme webový portál www.joga-online.cz zaměřený na kurzy jógy dostupné pro všechny. Kurzy jsou zdarma nebo za dobrovolný příspěvek. Na webu jsou rozsáhlé informace o józe, jednotlivých směrech, polohách a komplexní doporučení pro zdravý životní styl.

„Cvičím gravid jógu dle stáhnutých videí a je to naprosto skvělé. Cvičitelka je příjemná a dobře cviky vysvětluje. Oceňuji, že je cvičení rozdělené na jednotlivé trimestry. Dále je super, že cvičíte doma, kdykoliv se vám to hodí. Lekce na joga-online.cz můžu jen doporučit. Děkuji za tento kurz.“ Jana

Jóga online pomáhá s praxí jógy lidem, kteří nemohou z jakéhokoli důvodu navštěvovat kurzy. Tyto kurzy jógy je možné cvičit z pohodlí svého domova.

joga-online.cz


Podpořte s námi fungování portálu joga-online.cz

Můžete nás podpořit libovolnou částkou na náš transparentní účet: 2500914385/2010 nebo jednoduše on-line platbou níže:

 

 Sdílejte tento projekt odkazem: https://www.darujme.cz/projekt/1200074

další projektyVšímavost do vězení

Získání síly, zlepšení koncentrace a všímavosti. Pomáháme lidem z vězení při návratu do společnosti. Vnímáme je jako silné a důležité osobnosti.

číst dál


Jóga a všímavost do škol

Osvobozující doplnění běžné školní výuky. Předejme dětem přirozeně nové znalosti díky vnímání jejich vlastních vnitřních pocitů .

číst dál


Jóga a všímavost pro seniory

Vyrovnání, uklidnění, vnitřní síla, ale i zlepšení fyzické kondice a více radosti. Díky cvičení jógy vsedě či vleže pomáháme udržet seniorům jejich vitalitu.

číst dál